Neki od sportista sa kojima sam saradjivao kao i klubovi u kojima sam radio bice pomenuti ovde:

FUDBAL:
Marko Grujić – FK „Crvena Zvezda“, reprezentacija, mlađe kategorije
Miloš Brujić – OFK „Beograd“, reprezentacija, mlađe kategorije
Nikola Lekić – FK „Smederevo“ Super liga
Marko Grujić – FK „Crvena Zvezda“, reprezentacija, mlađe kategorije
Petar Raković – FK „Rad“ Super liga
Saša Marjanović – FK „Jagodina“ Super liga

TENIS:
Stefan Ristić– TK „Gemax“, državni prvak do 16 godina i drugi u državi do 18 godina
Jovana Jakšić – TK „Gemax“, prva u državi do 16 godina, juniorska reprezentativka Srbije
Nataša Zorić – TK „Gemax“ prva u državi u konkurenciji do 18 godina i u seniorskoj konkurenciji


KOŠARKA:
Aleksandar Vasić – OKK „Beograd“ I liga, Balkanska liga
Mile Ilić – NBA liga, KK „FMP“ I liga, širi spisak reprezentacije Srbije
Radoslav Nesterović – Toronto „Raptors“ NBA liga; „Olympiakos“ I liga Grčke i Evroliga
Nikola Stojaković – KK „Mašinac“ I liga
Perović Andrej – KK „Inđija“ II liga
Marko Peković – KK „Vojvodina“ Jadranska liga
Vladimir Tica - AZS “Koszalin” Poland
Vasilije Micić – KK “FMP”, KK “Mega Vizura”, juniorski reprezentativac Srbije
Stefan Popovski – KK “FMP”, juniorski reprezentativac Srbije
Nikola Janković – KK “FMP”, juniorski reprezentativac Srbije
Nenad Miljenović – KK “FMP”, KK “Partizan”, juniorski reprezentativac Srbije
Radenko Mihajlović - KK "Tamiš" I liga

ODBOJKA:
Jelena Đorović – ŽOK „Postar“
Sofija Marković – ŽOK „Radnički“
Marija Mihajlović – ŽOK „Klek“, najbolji kadetski libero Evrope, kadetska reprezentativka Srbije, juniorska reprezentativka Srbije
Predrag Bičanin – OK „Ribnica“
Aleksandar Mitrović – OK „Partizan“, seniorski reprezentativac Srbije
Bojan Gluvajić – Bundes liga
Boris Bakalov – I liga Finske
Petar Čurović - OK "Lamia", prva liga Grčke

RUKOMET:
Milan Ćorović – RK „Crvena Zvezda“, širi spisak reprezentacije
Tamara Georgijev – ŽRK „Cepelin“, kadetska reprezentativnka Srbije

OSTALI SPORTOVI:
Olivera Jevtić – Atletika
Smiljka Rodić – mačevanje, prvak države i reprezentativka Srbije
Nikola Marjanović – jedrenje, reprezentativac Srbije
Nina Micić – snowboard, reprezentativka Srbije
Milos Vukicević – VK „Kopar“, VK „Partizan“, širi spisak reprezentacije Crne Gore
Tamara Filipović – karate, bronzana medalja na EP 2010, studentski prvak sveta 2010., reprezentativka Srbije

KLUBOVI:
Triatlonski klub „Hermes“ 2009 – 2010.
Kondicioni trener ŽOK „Obilić“, seniorke, 2008 – 2010.
Kondicioni trener KMF „Ekonomac“, seniori 2009 - 2010. (prvaci Srbije, top 16 u Ligi šampiona)
Košarkaški i kondicioni trener; KK „Cerak“, mlađe kategorije, 2006 – 2008.

Takođe želim pomenuti trenere koji su uticali na moj trenerski razvoj i na razvoj moje dosadašnje karijere:

Miljan Grbović – kondicioni trener odbojkaške reprezentacije Srbije
Danilo Ivanović – kosarkaski trener
Igor Vuksanović – Kosarkaski trener
Aleksandar Cvorović, Branislav Jerković i Maja Ivanović – kondicioni treneri i kolege iz “V tima”